205 zoekresultaten voor “conflict and peace studies” in de Organisatiegids
-
Hanne Cuyckens
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Aukje Nauta
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Tycho van Tartwijk
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Rob de Wijk
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Beoordelingsrapport bachelor- en masteropleidingen Cultural Anthropology and Development Sociology
Hier vind je de beoordelingsrapporten en bestuurlijke reacties voor de volgende opleidingen: Bacheloropleiding Cultural Anthropology and Development Sociology Masteropleiding Cultural Anthropology and Development Sociology
- Faculteit Rechtsgeleerdheid > Onderwijs- en examenregeling (OER) > Master Law and Society
-
OER-en Faculteit Governance and Global Affairs
Nederlandstalige opleidingen: OER Bestuurskunde (BSc) OER Management van de Publieke Sector (MSc) Engelstalige opleidingen CER Public Administration (BSc) CER Security Studies (BSc) CER Liberal Arts and Sciences: Global Challenges (BA/BSc) CER Public Administration (MSc) CER Crisis and Security Management…
-
Gitta Veldt
Faculteit Rechtsgeleerdheid
- Regeling Minor Innovation, Co-creation and Global Impact
- Beoordelingsrapport Advanced master in European and International Business Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in Law and Digital Technologies
- Beoordelingsrapport Advanced master in European and International Human Rights Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in Air and Space Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in International Civil and Commercial Law
-
Corey Williams
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Ajay Gandhi
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Wim Willems
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Nadia Bouras
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Irene Hadiprayitno
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Sofia de Jong
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Marieke Bloembergen
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Mariana De Campos Francozo
Faculteit Archeologie
-
ICT in Business and the Public Sector (MSc)
Hieronder zijn de contactpersonen van de masteropleiding ICT in Business te vinden. Functie Contactpersoon Opleidingsdirecteur (OD) Dr. M. van Leeuwen Opleidingscoördinator K.A. Zwaan Studieadviseur S.G.I. Biesbroeck
-
Alistair Kefford
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Mirjam de Baar
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Haico van Attikum
Faculteit Geneeskunde
-
Céline Zaepffel
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Paulus Quax
Faculteit Geneeskunde
-
Dorien Peters
Faculteit Geneeskunde
-
Cornelis Hokke
Faculteit Geneeskunde
-
Carolien Jacobs
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
May Tamimová
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Angus Martin
Faculteit Archeologie
-
Nathalie Brusgaard
Faculteit Archeologie
-
Ingrid Samset
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Tahir Abbas
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Madeleine Hosli
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Vincent Chang
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Frank Baas
Faculteit Geneeskunde
-
Ewout Steyerberg
Faculteit Geneeskunde
-
Oscar Rueda
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Ebbe Rogge
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Carina van de Wetering
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Yvonne Lammers-Keijsers
Faculteit Archeologie
-
Maurits Berger
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Harry Wels
Afrika-Studiecentrum
-
Frank Pieke
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Mattijs Numans
Faculteit Geneeskunde
-
Antonius Johannes Rabelink
Faculteit Geneeskunde
-
Liwen Meng
Faculteit der Sociale Wetenschappen