162 zoekresultaten voor “data science onderzoeksprogramma” in de Organisatiegids
-
Helena Vrabec
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Mathilde Verdam
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Joris Timmermans
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Zihao Yuan
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Shivant Jhagroe
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Joep Steegmans
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Chengyi Liu
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Ana Cristina Arcos Marin
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Josi Marschall
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Koosje van Lessen Kloeke
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Sabine van der Asdonk
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Liselotte Rambonnet
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Simone Dobbelaar
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Linda van Leijenhorst
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Nikki Nibbering
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Jinhui Zhou
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Judith Schomaker
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Michelle Achterberg
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Yvonne Lammers-Keijsers
Faculteit Archeologie
-
Alies Jansen
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Anniek Kortleve
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Janna Marie Bas-Hoogendam
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Gert-Jan Lelieveld
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Juan Claramunt Gonzalez
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Nienke Beets
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Psychology Connected
Psychology Connected is een vierjaarlijks terugkerend evenement, georganiseerd door de Wetenschapscommissie in samenwerking met het Instituutsbestuur voor alle medewerkers van het Instituut Psychologie.
-
Informatie voor buitenpromovendi
De Faculteit der Rechtsgeleerdheid biedt de mogelijkheid om buitenpromovendus (zonder aanstelling) te worden. Buitenpromovendi dienen te beschikken over een onderzoeksvoorstel dat past binnen het onderzoek van een van de onderzoeksprogramma's van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid.
-
Bram Klievink
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Hai Lin
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Daniel Vale
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Harmen van der Veer
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Jan van Rijn
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Vlad Niculescu-Dinca
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Michiel van Elk
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Huseyin Beykoylu
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Tom Louwerse
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Eva Sievers
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Tycho Jongenelen
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Julia Puente Duyn
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Kiki Zanolie
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Justin Lian
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Jeshua Tromp
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Natalya Tsoy
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Levon Amatuni
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Marret Noordewier
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Andrea Evers
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Lotte van Dillen
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Anne Miers
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Edwin de Beurs
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Rogier Creemers
Faculteit der Geesteswetenschappen