164 zoekresultaten voor “leiden institute for brain and cognition” in de Organisatiegids
-
Ludo Waltman
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Beoordelingsrapport bachelor- en masteropleidingen Cultural Anthropology and Development Sociology
Hier vind je de beoordelingsrapporten en bestuurlijke reacties voor de volgende opleidingen: Bacheloropleiding Cultural Anthropology and Development Sociology Masteropleiding Cultural Anthropology and Development Sociology
- Faculteit Rechtsgeleerdheid > Onderwijs- en examenregeling (OER) > Master Law and Society
-
OER-en Faculteit Governance and Global Affairs
Nederlandstalige opleidingen: OER Bestuurskunde (BSc) OER Management van de Publieke Sector (MSc) Engelstalige opleidingen CER Public Administration (BSc) CER Security Studies (BSc) CER Liberal Arts and Sciences: Global Challenges (BA/BSc) CER Public Administration (MSc) CER Crisis and Security Management…
- Regeling Minor Innovation, Co-creation and Global Impact
- Beoordelingsrapport Advanced master in European and International Business Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in Law and Digital Technologies
- Beoordelingsrapport Advanced master in European and International Human Rights Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in Air and Space Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in International Civil and Commercial Law
-
ICT in Business and the Public Sector (MSc)
Hieronder zijn de contactpersonen van de masteropleiding ICT in Business te vinden. Functie Contactpersoon Opleidingsdirecteur (OD) Dr. M. van Leeuwen Opleidingscoördinator K.A. Zwaan Studieadviseur S.G.I. Biesbroeck
-
Haico van Attikum
Faculteit Geneeskunde
-
Céline Zaepffel
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Paulus Quax
Faculteit Geneeskunde
-
Dorien Peters
Faculteit Geneeskunde
-
Joeri Lammerts
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Cornelis Hokke
Faculteit Geneeskunde
-
Anne Urai
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Jian Wang
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Vincent Chang
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Frank Baas
Faculteit Geneeskunde
-
Sabine van der Asdonk
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Simone Dobbelaar
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Linda van Leijenhorst
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Nikki Nibbering
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Judith Schomaker
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Michelle Achterberg
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Robert-jan de Rooij
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Janna Marie Bas-Hoogendam
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Gert-Jan Lelieveld
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Juan Claramunt Gonzalez
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Ewout Steyerberg
Faculteit Geneeskunde
-
Oscar Rueda
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Inge Schrijver
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Niek Strohmaier
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Eefje Cuppen
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Mattijs Numans
Faculteit Geneeskunde
-
Antonius Johannes Rabelink
Faculteit Geneeskunde
-
Inge Ligtvoet
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Liwen Meng
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Peter van der Zwan
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Peter de Knijff
Faculteit Geneeskunde
-
Nadia Garnefski
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Tommy van Avermaete
Universitaire Bibliotheken Leiden
-
Alies Jansen
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Abdourahamane Idrissa Abdoulaye
Afrika-Studiecentrum
-
Susan van den Brink
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Eduard Fosch Villaronga
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Staff
Assyriology (Leiden University Institute for Area Studies) Classics and Classical Civilisation (Centre for the Arts in Society) Egyptology (Leiden University Institute for Area Studies) Hebrew and Aramaic Studies (Leiden University Institute for Area Studies and Linguistics)
-
Staff
Assyriology (Leiden University Institute for Area Studies) Classics and Classical Civilisation (Centre for the Arts in Society) Egyptology (Leiden University Institute for Area Studies) Hebrew and Aramaic Studies (Leiden University Institute for Area Studies and Linguistics)