157 zoekresultaten voor “museums collections and society” in de Organisatiegids
- Regeling Minor Innovation, Co-creation and Global Impact
- Beoordelingsrapport Advanced master in European and International Business Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in Law and Digital Technologies
- Beoordelingsrapport Advanced master in European and International Human Rights Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in Air and Space Law
- Beoordelingsrapport Advanced master in International Civil and Commercial Law
-
Anne-Laura van Harmelen
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Yvonne Lammers-Keijsers
Faculteit Archeologie
-
ICT in Business and the Public Sector (MSc)
Hieronder zijn de contactpersonen van de masteropleiding ICT in Business te vinden. Functie Contactpersoon Opleidingsdirecteur (OD) Dr. M. van Leeuwen Opleidingscoördinator K.A. Zwaan Studieadviseur S.G.I. Biesbroeck
-
Rachel Plak
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Haico van Attikum
Faculteit Geneeskunde
-
Céline Zaepffel
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Paulus Quax
Faculteit Geneeskunde
-
Dorien Peters
Faculteit Geneeskunde
-
Joeri Lammerts
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Cornelis Hokke
Faculteit Geneeskunde
-
Anke Klein
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Michiel Westenberg
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Jian Wang
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Vincent Chang
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Frank Baas
Faculteit Geneeskunde
-
Ewout Steyerberg
Faculteit Geneeskunde
-
Oscar Rueda
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Onderwijsadministratie Herta Mohr
Onderwijsadministratie Herta Mohr is de volgende bacheloropleidingen van dienst: Chinastudies Japanstudies Koreastudies Midden-Oostenstudies Oude Nabije Oosten Studies Religiewetenschappen South and Southeast Asian Studies Net zoals de volgende masteropleidingen: (Research) Master Asian Studies…
-
Mattijs Numans
Faculteit Geneeskunde
-
Antonius Johannes Rabelink
Faculteit Geneeskunde
-
Inge Ligtvoet
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Liwen Meng
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Peter van der Zwan
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Peter de Knijff
Faculteit Geneeskunde
-
Nadia Garnefski
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Alies Jansen
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Abdourahamane Idrissa Abdoulaye
Afrika-Studiecentrum
-
Susan van den Brink
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Sandra van Dijk
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Hanna Swaab
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Ineke van der Ham
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Erik Bähre
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Lisa Schreuders
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Femke Bakker
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Annemarie Samuels
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Andrea Evers
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Franco Donati
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Alistair Kefford
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Corey Williams
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Anthony Brown
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Opleidingscommissie (OLC) Health, Ageing and Society
In de opleidingscommissie van Pedagogische Wetenschappen (OCP) denken studenten en docenten met elkaar na over het onderwijs.
-
Honours College
Deze afdeling verzorgt het facultaire Honours College traject Science, Society and Self.
-
Stichting Historische Commissie voor de Leidse Universiteit
Doelstelling De Stichting Historische Commissie (SHC) wil de kennis van en belangstelling voor de geschiedenis van de Universiteit Leiden bevorderen door voorwerpen en gegevens te verzamelen die van belang zijn voor de geschiedschrijving van de universiteit. De voorwerpen zijn te bezichtigen…
-
Staff
Assyriology (Leiden University Institute for Area Studies) Classics and Classical Civilisation (Centre for the Arts in Society) Egyptology (Leiden University Institute for Area Studies) Hebrew and Aramaic Studies (Leiden University Institute for Area Studies and Linguistics)