124 zoekresultaten voor “data analyse” in de Organisatiegids
-
Roeland Merks
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Ilse Kamerling
Faculteit Archeologie
-
Marlieke Ernst
Faculteit der Geesteswetenschappen
-
Dennis Braekmans
Faculteit Archeologie
-
Martina Revello Lami
Faculteit Archeologie
-
Kerwin Olfers
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Cor Veenman
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Julian Karch
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Frank Takes
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Vincent Croft-
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Nees Jan van Eck
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Joost van Ginkel
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Somayeh Djafari
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Wessel Kraaij
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Jenneke Evers
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Simon van Lierde
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Fatma Çapkurt
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Barend Mons
Faculteit Geneeskunde
-
Matthijs van Leeuwen
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Facultair strategisch plan
In het Facultair strategisch plan (FSP) 2022 – 2027, Samen maken we geesteswetenschappen, staan de ambities van de faculteit voor de komende jaren. De rijkdom aan internationale wetenschappelijke kennis over talen, culturen en samenlevingen wereldwijd, in heden en verleden, maakt de faculteit Geesteswetenschappen…
-
Gerrit-Jan Zwenne
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Michael Kerschner
Faculteit Archeologie
-
Mirko Forastiere
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Danny Mekic
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Willem Heiser
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Joanita Vroom
Faculteit Archeologie
-
Nina Jaspers
Faculteit Archeologie
-
Carina van de Wetering
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Maria Hadjigavriel
Faculteit Archeologie
-
Quentin Bourgeois
Faculteit Archeologie
-
Wouter Verschoof-van der Vaart
Faculteit Archeologie
-
Jaap van den Herik
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Alan Sears
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Helena Vrabec
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Mathilde Verdam
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Joris Timmermans
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Antoine Coudard
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Zihao Yuan
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Shivant Jhagroe
Faculteit Governance and Global Affairs
-
Robert-jan de Rooij
Faculteit der Sociale Wetenschappen
-
Leonardo Lenoci
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Suzanne Marselis
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Joep Steegmans
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Aske Plaat
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Maarten van 't Zelfde
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Xingni Jiang
Wiskunde en Natuurwetenschappen
-
Masha Medvedeva
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Lucy Opoka
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Ilya Kokorin
Faculteit Rechtsgeleerdheid
-
Victor Klinkenberg
Faculteit Archeologie